ML Serwis klimatyzacja sterowniki regeneracja naprawa
Strona główna   |   O firmie   |   Oferta   |   Sklep   |   Kontakt

Termograf, rejestrator temperatury DR400 - NOWY, GWARANCJA - Promocja !!!

powrót do kategorii

Cena: na zapytanie
Nr. katalogowy: DR400

P R O M O C J A TERMOGRAF, REJESTRATOR TEMPERATURY DR400

Oferujemy sprzedaż rejestratorów temperatury z wbudowanymi drukarkami, które spełniają wymogi aktualnych przepisów europejskich normujących zasady transportu chłodniczego w temperaturach kontrolowanych.
Dzięki hermetycznej obudowie istnieje możliwość montażu na zewnątrz.

DANE TECHNICZNE DR400
2 czujniki temperatury, 3 wejścia sygnalizacyjne, alarm temperatury, obudowa hermetyczna, zasilanie 12...24V lub 230V .

Rejestrator DR-400 przeznaczony jest do pomiaru i rejestracji temperatury z jednego bądź dwóch czujników temperatury oraz zdarzeń z maksymalnie trzech wejść cyfrowych. Dane pomiarowe gromadzone są w nieulotnej pamięci rejestratora.
Częstotliwość zapamiętywania danych można programować w przedziale od 1 do 999 minut. Pojemność pamięci wynosi 13 000 pomiarów (wystarcza na prawie rok przy częstotliwości 30 minut). Zapamiętane dane mogą być kasowane, a wejście do menu zabezpieczone hasłem.
Rejestrator wyposażony jest w drukarkę termiczną dzięki, której można drukować dane z pamięci urządzenia za dowolny okres czasu. Wydruk raportu umożliwia prześledzeni całej historii transportu. Użytkownik ma możliwość zaprogramowania minimalnej i maksymalnej temperatury dla każdego czujnika, po przekroczeniu której zostanie poinformowany alarmem na wyświetlaczu, sygnałem dźwiękowym oraz aktywnym stanem przekaźnika. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, wszystkie komunikaty wyświetlane są w języku polskim. Rejestrator ma funkcją “dostawa”, która pozwala na identyfikację czasu rozpoczęcia i zakończenia kursu na wydrukowanym raporcie (załadunku i rozładunku). W skład zestawu DR-400 wchodzą 2 czujniki temperatury NTC do montażu naściennego. Umożliwiają one pomiar temperatury w zakresie: -40...+80°C z dokładnością ±0,5°C. Rejestrator może współpracować również z czujnikami Pt1000 w zakresie: -200...+650°C i służyć do archiwizacji procesów przemysłowych.
Termograf przeznaczony jest do kontroli temperatury transportu i zasilany jest z samochodowej instalacji elektrycznej 12...24V. Dostępna jest również wersja stacjonarna z zasilaniem sieciowym 230V.

Opcjonalnie dostępne są też czujniki otwarcia drzwi, zewnętrzne sygnalizatory dźwiękowe oraz świadectwo wzorcowania przyrządu.

W skład zestawu DR400 wchodzą: rejestrator + 2 czujniki temperatury.
W razie pytań proszę o kontakt 516 630 333

Gwarancja 12 miesięcy.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU REJESTRATORÓW W NASZEJ FIRMIE.
Zajmujemy sie również naprawą i serwisem rejestratorów miedzy innymi: EUROSCAN, DATA COLD, TRANSCAN.


Wszystkie ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT.
Niniejszy wykaz nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma charakter jedynie informacyjny.

ML SERWIS
ul. Świerczewskiego 13
69-110 Rzepin (Lubuskie)

handel tel. +48 510 985835
serwis tel. +48 516 630333
::     ::     Design tworzenie www   ::   © 2010 - 2020   ::   ML SERWIS   ::   Twój Partner   ::   Stronę odwiedziło: 303777 Gości   ::   on-line na stronie: 1 ::
Obszar działania firmy ML SERWIS obejmuje przede wszystkim Rzepin, Ośno lubuskie, Słubice, Kostrzyn, Sulęcin, Torzym, Gorzów, Boczów, ale możemy obsłużyć całe województwo lubuskie, a nawet cały kraj...